Skyting

Terminliste skytterstevner 2021-2022.

Vi ønsker velkommen til KM 2021.25.-26.11.2021


Skyting:

Skyting er både spennende og morsomt. Bedriftsskyting består av serier for luftrifle, miniatyr og luftpistol.
 Det konkurreres både individuelt og som lag. Vi har skytterkaruseller på Hamar Elverum og Lillehammer.

Alle ansatte over 15 år i bedriften kan delta i bedriftsskyting, uavhengig om de skyter ”aktivt” for et ordinært skytterlag eller ikke.
 I tillegg kan ektefelle/samboer og barn av ansatte (over 15 år) delta, dersom de ikke aktive skyttere.

Terminliste skytterstevner 2021-2022 
 For spørsmål, ta kontakt med Marianne Berg: Marianne.berg@bedriftsidretten.no


Skytterutvalget Hamar sender nå livevisning fra luftpistol og luftrifle stevner på Midtstranda Skytehall.

KLIKK HER FOR Å KOMME TIL LIVEVISNING


NB! For informasjon om Leirdueskyting se egen side under "aktiviteter" i menyen.


Arrangement

Når Navn
Vi har ingen aktuelle aktiviteter for øyeblikket, men ta kontakt så ser vi om det dukker opp noe snart.


Bedriftsidretten har skyting i følgende haller:

Midtstranda Skytehall, Hamar

Skarsmoen Skytehall, Øyer

Terningmoen, Elverum



MIDTSTRANDA SKYTEHALL:

Resultat KM.2021.

Resultat 25.-26.11.2021

Resultat 18.-19.11.2021.

Resultat. 11.-12.11.2021.
Resultater 06.11.2021
Resultater 04.-05.11.2021
Resultat  28.-29.10.2021
Resultat 21.-22.10.2021

__________________________________________________

SAMMENLAGTLISTE 2019-2020. pr29.02.2020.
Res. 29.02.2020.
Res. 27-28.02.2020.
Res. 20.-21.02.2020
Res KM 2020
Res. 05.-07.02.2020
Res. 23.-24.01.2020
Resultater stevne 16-17jan20. Terningmoen
Sammenlagt liste karusellskyting 2019-2020. 
Res. 09.-10.01.2020
Res. 02.-03.01.2020.
Res. 12-13 des 2019
Res. 05.-06.12.2019
Res. 28.-29.11.2019.
Res. 23.11.2019.
rES. 21.-22.11.2019.
Res 07.-08.11.2019.
Resultater 31.10-01.11.2019
Resultater 17.-18.10.2019
Res 07.-08.11.2019.
________________________________________________
Resultater 30.03.2019
Resultater 28.-29.03.2019
Ekstralotteri 14.-15.03.2019
SAMMENLAGTLISTE 2018-2019 pr 22.03.2019
Resultater 21.-22.03.19
Resultater 14.-15.03.2019
Snitt pr 08.03.2019
Resultater 07.-08.03.2019
Resultater 28.02-01.03.2019
Resultater 28.02-01.03.2019
Resultater 21.-22.02.2019
Resultat Opplandsmesterskapet 2019
Resultater 14.-15.02.2019
Sammenlagtliste 2018-2019 pr. 13.02.2019
Resultater 07.-08.02.2019
Resultater 14.-15.03.2019
Resultater 30.01.-01.02.2019 KM
Resultater 30.01.-01.02.2019
Resultater 24.-25.01.2019
Resultater KM 2019
Resultater 17.-18.01.2019
Resultater 10.-11.01.2019 Bedriftsstevne luft
Resultater 03.-04.01.2019.
Resultater romjulstreffen.
KARUSELLSKYTING SNITT PR. 14.12.2018
Resultater 13.-14.12.2018.rtf
Resultater 06.-07.12.2018.
Resultater 29.-30.11.2018.
Resultater 24.11.2018.
Resultater 22.-23.11.2018.
Resultater 15.-16.11.2018.
Resultater 08.-09.11.2018.
Resultater 01.-02.11.2018.
Resultater 25.-26.10.2018.
Resultater 18.-19.10.2018.

INNBYDELSE KM 2021 25.-26.11.2021

TERMINLISTE KARUSELLSKYTING 2021-2022 (for å åpne lenken høyreklikk, og åpne i ny fane)

TERMINLISTE KARUSELLSKYTING 2021-2022.xls (for å åpne lenken høyreklikk, og åpne i ny fane)


Utvalgsleder Hamar:
 Erik Hagen 

Tlf. 99 25 28 88
E-post: erik.hag@hotmail.com
 
Kontaktperson:
Per Olav Sletten

Tlf.  91 32 04 13
E-post: po-slett@online.no
 
 
Utvalgsleder Elverum: 
Arne Bekkevold

Tlf. 99 70 38 77
E-post: arnbek2@online.no

Kontaktperson:

Jan Gunnar Olbergsveen

E-post: jolbergs@bbnett.no

Utvalgsleder Lillehammer:
 
Arne Morten Nyfløt                                              
Tlf: 90 61 70 53      
 E-post: mnyfloet@hotmail.com

Utvalgsleder Nord-og Midtdalen

 
 

Levert av IdrettenOnline