Hamar Kommunes BIL mottok 2.prisen, Arbeidsmiljøprisen for 2018
Postet av Innlandet bedriftsidrettskrets den 3. Mai 2019
Juryens begrunnelse for tildelingen av 2.prisen Arbeidsmiljøprisen til Hamar Kommunes Bedriftsidrettslag
er følgende:
En gruppe frivillige ansatte har over mange år lagt til rette for helsefremmende aktiviteter for ansatte og har på den måten bidratt positivt og målrettet til at Hamar kommune er en god arbeidsplass med fokus på fysisk og psykisk helse.
Arbeidsmiljøprisen vil være en anerkjennelse av dette arbeidet. Den kan videre være med på å gi økt fokus og deltagelse i dette viktige arbeidet hvor målsettingen er å øke den fysiske aktiviteten, redusere belastningsskader og bidra til god arbeidshelse og et godt arbeidsmiljø.
Hamar kommunes bedriftsidrettslag med Børge Hind Jacobsen i spissen får en velfortjent 2. pris med sitt bidrag innen sport, friluftsliv og fellesskapsturer.
Vi i Bedriftsidretten er stolte av bedriftsidrettslaget til Hamar Kommune, og er veldig glade på deres vegne for prisen de har mottatt.
Bedriftsidrettskretsen gratulerer med en velfortjent pris!
Kilde: Hamar Kommune
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Innlandet bedriftsidrettskrets

Sommertilbud på digital trening
19.06.2023

Bike & Run
13.06.2023

Bike & Run 12. juni
12.06.2023

14000 km gjennomført på 3 uker!
05.05.2023

Ti på topp vinter over for i år
05.05.2023

Sørdalskarusellen 2023
14.04.2023